65 cały film

Stacked_Blue 7.2 / 10 star premiera: 202393 min,

Ogólne informacje o filmie „65”

„65” to amerykański film science-fiction i thriller z 2023 roku, wyreżyserowany przez Scotta Becka i Bryana Woodsa. Film został wyprodukowany przez Raimi Productions, Beck/Woods, Bron Studios oraz Columbia Pictures. Premiera filmu odbyła się 2 marca 2023 roku, a jego długość wynosi 93 minuty.

Głównymi aktorami w filmie są Adam Driver, Ariana Greenblatt, Tom Holland, Daisy Ridley, i Vincent Cassel.

Synteza fabuły

„65” to opowieść o grupie astronautów, którzy zostają uwięzieni na Ziemi 65 milionów lat temu, po katastrofie na nieznanej planecie. Pilot Mills szybko odkrywa, że tak naprawdę utknęli na Ziemi, która była wtedy prehistoryczna. Wraz z zespołem muszą znaleźć sposób na przeżycie i powrót do domu, próbując jednocześnie uniknąć niebezpieczeństw, jakie czyhają na nich w pradawnej dziczy.

Obsada

W filmie „65” występują:

  • Adam Driver jako pilot Mills
  • Ariana Greenblatt jako Wren
  • Tom Holland jako Charlie
  • Daisy Ridley jako Rose
  • Vincent Cassel jako kierownik misji, Johnston

Opinia

„65” to film, który wciąga widza od pierwszych minut. Wspaniale zrealizowane efekty specjalne i napięcie, które utrzymuje się przez cały czas trwania filmu, sprawiają, że nie sposób oderwać się od ekranu. Warto zwrócić uwagę na świetną grę aktorską, zwłaszcza Adama Drivera, który wciela się w rolę pilota Millsa z dużym zaangażowaniem. „65” to doskonała propozycja dla fanów kina science-fiction i thrillerów, którzy chcą przeżyć niezapomniane wrażenia filmowe.

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy