Bodies Bodies Bodies cały film

Stacked_Blue 7 / 10 star premiera: 202294 min, ,

Krótki opis

W odizolowanej rodzinnej posiadłości grupa bogatych dwudziestolatków postanawia zagrać w Bodies Bodies, grę, w której jeden z nich jest potajemnie „zabójcą”, podczas gdy reszta próbuje „uciec”. Sprawy przybierają gorszy obrót, gdy zaczynają pojawiać się prawdziwe ciała, uruchamiając paranoiczny i niebezpieczny łańcuch wydarzeń.

Czy warto obejrzeć

Fenomenalnie napisana, doskonale obsadzona i fachowo wyreżyserowana zagadka morderstwa w reżyserii Haliny Reijn jest tak wspaniała, że Agatha Christie może się w niej zadławić. Od czasów „Krzyku” żadna komedia grozy nie uchwyciła tak skutecznie ducha czasu.

Stworzona dla pokolenia Z – a konkretnie dla tych, którzy czują się zdefiniowani przez Euforię – ta ostra jak brzytwa komedia śmieje się z nimi, a nie z nich. Scenarzyści Sarah DeLappe i Kristen Roupenian charakteryzują to pokolenie jako prawość połączoną z lekkomyślnością, ośmieloną przez życie w postępowym środowisku i osłabioną przez ślepotę na własne uprawnienia. Film jest szokujący nie ze względu na przemoc czy grozę, ale ze względu na swoją prawdziwość. To nie jest slasher, w którym krzyczysz na głupich nastolatków, żeby nie wchodzili do piwnicy – to taki, w którym odnosisz się do ich działań tak bardzo, że kwestionujesz swój własny osąd. Bodies Bodies to inteligentna komedia i szczery horror.

Szczegóły filmu

Obsada: Amandla Stenberg, Maria Bakalova, Rachel Sennott, Pete Davidson
Reżyseria: Halina Reijn
Studio: A24
Gatunek: Horror

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy