DC League of Super-Pets cały film

Stacked_Blue 7.3 / 10 star premiera: 2022105 min, , , ,

Superpies Krypto i Superman to nieodłączni przyjaciele, którzy dzielą te same supermoce i razem walczą z przestępstwami w Metropolis. Kiedy Superman i reszta Ligi Sprawiedliwości zostają porwani, Krypto musi przekonać zwierzęta ze schroniska do opanowania swoich nowych mocy i pomóc mu uratować superbohaterów.

Krótki opis

DC Liga Super-Petów to opowieść o zwierzakach, które wcielają się w rolę superbohaterów i próbują uratować swych właścicieli i świat! Przekonaj się sam, czy im się uda! Superpies Krypto i Superman to nierozłączni przyjaciele obdarzeni tymi samymi supermocami. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis, jednak Superman, wraz z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje porwany. Krypto musi przekonać zebraną naprędce grupę schroniskowych zwierzaków – psa-nietoperza Ace’a, świnkę PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do okiełznania swoich nowo odkrytych mocy i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

Czy warto obejrzeć?

DC koryguje swoją historię tworzenia superbohaterskich historii zbyt mrocznych, brutalnych i dojrzałych dla dzieci dzięki tej animowanej opowieści skupiającej się na walczących z przestępczością futrzanych przyjaciołach bohaterów. W rzeczywistości fantastyczna przemoc ma tu nawet mniejszy wpływ niż Bam! i Pow! z komiksów o Batmanie. A dzięki geniuszom komiksowym Kevinowi Hartowi i Kate McKinnon wykonującym większość podnoszenia w obsadzie głosowej, jest to zdecydowanie najzabawniejszy wielkoekranowy film DC.

Ace to mieszanka Pitbulla i Boxera z najbardziej fascynującą historią ze wszystkich zwierząt. Ace heroicznie uratował życie malucha, ale jego rodzina źle zrozumiała sytuację i zwróciła go do schroniska. Jego historia jest sercem całego filmu i jest bardziej znacząca niż cokolwiek innego, co dzieje się w filmie. Chociaż z pewnością zabawne, historia DC League of Super-Pets jest zdecydowanie zbyt znana: Pojawia się złoczyńca, wdraża zły plan i zagraża życiu superbohaterów, ale grupa bohaterów ze schroniska uczy się, jak korzystać z nowo uzyskanych uprawnień, i ratuje dzień. Prawdziwym Kryptonitem filmu jest jednak to, że ma on zbyt wiele postaci do wprowadzenia – Superpety mogą być animowane w 3D, ale są napisane tylko z jednym. Wszystko to oznacza, że prawdopodobnie będzie to trochę męczące dla rodziców. Ale młodsze dzieci, które nie zostały jeszcze uderzone tuzinem superbohaterskich projektów rocznie, będą zachwycone.

Szczegóły filmu

Obsada: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Keanu Reeves, Kate McKinnon, John Krasinski, Natasha Lyonne
Reżyserzy: Jared Stern, Sam Levine
Studio: Warner Bros.
Gatunek: Familijne
Tematy: Superbohaterowie, Przygody, Koty, Psy i Myszy
Mocne strony postaci: odwaga, praca zespołowa

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy