Dzienna zmiana cały film

Stacked_Blue 6.801 / 10 star premiera: 2022113 min, , ,

Jamie Foxx wciela się w rolę ojca, który ciężko pracuje, aby zapewnić swojej zdolnej córce dobry start w życiu. Czyszczenie basenów w San Fernando Valley to jednak tylko przykrywka dla znacznie bardziej dochodowego zajęcia, jakim jest polowanie na wampiry.

Krótki opis

Jamie Foxx gra ojca, który chce ułożyć dobre życie swojej pogodnej córce. Ale czyszczenie basenów w San Fernando Valley to tylko przykrywka dla jego prawdziwego utrzymania: polowania i zabijania wampirów pod skrzydłami Międzynarodowego Związku Łowców Wampirów.

Czy warto obejrzeć?

Ta brutalna komedia o wampirach z Los Angeles jest idealnym miejscem dla Foxxa, który wie, jak nadać swoim macho zabójcom złote serce i odrobinę uroku. Obsada jest tym, co sprawia, że warto poświęcić czas na „Day Shift”, skądinąd zwykłą krwawą jatkę. Snoop Dogg zbiera oklaski jako niezwyciężony Czarny Kowboj, a Franco jest bardzo zabawny jako nerdowski pomocnik, który stał się dobrym wampirem. Niektóre niepotrzebnie długie dialogi są równoważone przez komiczne momenty, jak ten, gdy dwóch mężczyzn łączy się nad sagą Zmierzch lub gdy mała dziewczynka odwraca uwagę od pościgu samochodowego z dużą prędkością za pomocą iPada i słuchawek. Jak można się spodziewać, film nie jest dla osób o słabym żołądku; nie wytrzyma też zbyt wnikliwej analizy. Gloryfikacja broni maszynowej w rękach Snoopa jest również wątpliwym wyborem w dzisiejszych czasach.

Szczegóły filmu

Obsada: Jamie Foxx, Dave Franco, Snoop Dogg
Reżyseria: JJ Perry
Studio: Netflix
Gatunek: horror
Temat: Potwory, duchy i wampiry

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy