Gray Man cały film

Stacked_Blue 7.025 / 10 star premiera: 2022128 min,

Agent CIA Court Gentry, alias Sierra Six, został zwerbowany z federalnego więzienia przez swojego przełożonego, Donalda Fitzroya. Po osiemnastu latach służby Gentry jest jednym z najlepiej oczyszczonych agentów Agencji, ale tabele się odwracają i staje się on celem, ściganym przez Lloyda Hansena...

Krótki opis

Agent CIA Court Gentry, alias Sierra Six, został zwerbowany z federalnego więzienia przez swojego przełożonego, Donalda Fitzroya. Po osiemnastu latach służby Gentry jest jednym z najlepiej oczyszczonych agentów Agencji, ale tabele się odwracają i staje się on celem, ściganym przez Lloyda Hansena, byłego kolegę z CIA o wątpliwych metodach. Agentka Dani Miranda kończy jako nieoczekiwany i potrzebny sojusznik, który będzie miał jego plecy.

Warto obejrzeć?

Gray Man to raczej seria świetnych części niż zachwycająca całość. Występują w nim Gosling i Thornton, ale prawdziwą perełką filmu jest Evans, który z pogodnego Kapitana Ameryki zmienia się w sadystycznego, radosnego, niepokojąco charyzmatycznego złoczyńcę. Jego występ sprawi, że będziesz chciał częściej widzieć go w roli złoczyńców, ponieważ jego wygląd dobrego faceta i urok zapewniają kolejną warstwę złowrogiej postaci.

Film jest trochę rozczarowujący pod względem różnorodności rasowej i płciowej. Na papierze, The Gray Man ma zarówno postacie kolorowe, jak i silne kobiety w potencjalnie znaczących rolach. Ale chociaż Page i Alfre Woodard są wyróżniającymi się pod tym względem, ma to więcej wspólnego z ich osobistą charyzmą niż z tym, co jest napisane na papierze. I choć Ana de Armas gra agentkę w terenie, podobnie jak Six, jej postać, Dani, jest mniej zdefiniowana niż jego i dość nijaka. Podobnie Jessica Henwick nie ma wiele do roboty jako Suzanne, agentka CIA pracująca pod Dennym, która jest nieustannie umniejszana zarówno przez niego, jak i Lloyda. Ogólnie rzecz biorąc, Gray Man to standardowy film szpiegowski, który kręci się w kółko, jeśli chodzi o motywacje bohaterów. Jeśli lubisz oglądać rozbijające się samochody i walczących ludzi, to ten film jest dla ciebie.

Szczegóły filmu

Obsada: Ryan Gosling, Chris Evans, Billy Bob Thornton, Regé-Jean Page
Reżyserzy: Anthony Russo, Joe Russo
Studio: Netflix
Atuty postaci: odwaga, uczciwość, wytrwałość

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy