Minionki: Wejście Gru cały film

Stacked_Blue 7.776 / 10 star premiera: 202287 min, , , ,

Minionki Kevin, Stuart, Bob oraz Otto muszą ratować młodego Gru, który popadł w konflikt z grupą super złoczyńców znaną jako Vicious 6.

Krótki opis

Na długo zanim stał się geniuszem zła, Gru był po prostu 12-letnim dzieciakiem w latach 70. próbującym podbić świat z piwnicy swojego domu na przypadkowym przedmieściu. I nie szło mu zbyt dobrze. Ale kiedy Gru przecina ścieżki z Kevinem, Stuartem, Bobem i Otto – nowym Minionkiem z aparatem na zębach i rozpaczliwie szukającym akceptacji – ta nieoczekiwana rodzina łączy siły, by zbudować swoje pierwsze legowisko, zaprojektować pierwszą broń i wykonać pierwsze misje.

Czy warto obejrzeć?

Młody Gru i ponadczasowe minionki sprawiają, że ta osadzona w latach 70. historia pochodzenia jest krótką i słodką przygodą dla rodzin i fanów franczyzy. Istnieje uniwersalność oglądania samotnik Gru ideolizuje grupę, bande złoczyńców, które obejmuje Belle Bottom, Stronghold , Jean-Clawed, Svengeance, i Nun-Chuck. Supergrupa superzłoczyńców jest pozornie nie do powstrzymania, więc chwilowe przechytrzenie przez dzieciaka oczywiście nie idzie w parze.

Szczegóły filmu

Obsada: Michelle Yeoh, Steve Carell, Jean-Claude Van Damme
Reżyserzy: Kyle Balda, Brad Ableson
Studio: Universal Pictures
Gatunek: Rodzina i dzieci
Tematy: Przyjaźń
Silne strony postaci: ciekawość, wytrwałość, praca zespołowa

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy