Morska bestia cały film

Stacked_Blue 7.7 / 10 star premiera: 2022115 min, , ,

Życie legendarnego łowcy morskich potworów zostaje wywrócone do góry nogami, gdy na jego statku zaszywa się młoda dziewczyna.

Krótki opis

Życie legendarnego łowcy morskich potworów zostaje wywrócone do góry nogami, gdy na jego statku zaszywa się młoda dziewczyna.

Czy warto obejrzeć?

Każdy, kto uwielbia dobrą przygodę, będzie zachwycony tą pięknie animowaną opowieścią. The Sea Beast bierze znaną historię o ściganiu potworów i daje jej prawdziwy cios, z przesłaniem o bohaterach nie zawsze spełniających oczekiwania, skomplikowanej naturze wojny i pokoju, subiektywności historii i innych pozornie ciężkich tematów. Wszystkie są płynnie wplecione w inspirującą, trzymającą w napięciu przygodę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: miłośnicy okrętów docenią żeglarską rozrywkę (w tym drużyny zwisające z burt statków na linach i tony wystrzałów z armat), ale jest też trochę humoru i wyjątkowo urocza postać wrzucona dla tych, którzy potrzebują alternatywy dla większych, czasem przerażających bestii.

Odświeżające jest również zobaczyć zróżnicowaną obsadę w całym filmie, zarówno na pokładzie statku i w mieście, a nie tylko w tle. Jeśli zwrócisz uwagę, zauważysz, że członkowie załogi noszą stroje z różnych środowisk kulturowych, a także istnieje wiele stopni odcieni skóry i tekstury włosów, co wszystko jest wyraźnie widoczne dzięki doskonałej animacji filmu. Choć fabuła jest momentami nieco banalna, to jednak sceneria nadaje jej świeżości, wraz z nieco przerażającym przesłaniem o niebezpieczeństwach związanych ze ślepym zaufaniem historii opowiadanej przez rządzących. Film daje widzom wiele do myślenia i wiele do omówienia po jego zakończeniu.

Szczegóły filmu

Obsada: Karl Urban, Zaris-Angel Hator, Jared Harris, Marianne Jean-Baptiste, Dan Stevens
Reżyseria: Chris Williams
Studio: Netflix
Gatunek: Rodzina i dzieci
Tematy: Przygody, przyjaźń, wspaniałe dziewczęce wzorce, potwory, duchy i wampiry, stworzenia oceaniczne
Silne strony postaci: odwaga, uczciwość, wytrwałość, praca zespołowa

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy