Spider-Man: Bez Drogi do Domu cały film

Stacked_Blue 8.1 / 10 star premiera: 2021148 min, ,

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana nasz przyjazny bohater z sąsiedztwa zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od wysokiej stawki bycia superbohaterem. Kiedy prosi o pomoc Doktora Strange'a, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, zmuszając go do odkrycia, co to naprawdę znaczy być Spider-Manem.

Krótki opis

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana nasz przyjazny bohater z sąsiedztwa zostaje zdemaskowany i nie jest już w stanie oddzielić swojego normalnego życia od wysokiej stawki bycia superbohaterem. Kiedy prosi o pomoc Doktora Strange’a, stawka staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, zmuszając go do odkrycia, co to naprawdę znaczy być Spider-Manem.

Czy warto obejrzeć?

Ten sequel Spider-Mana ma wszystkie niezbędne składniki dla najwyższej klasy filmu o superbohaterach, w tym zabawność i serce, akcję i niepokój, a także kilka szczęśliwych niespodzianek. Peter podejmuje w tej historii bardzo nietypową decyzję, odchodząc od tego, co mogłoby być „normalnym” wyborem w komiksowej opowieści i wybierając coś bardziej niekonwencjonalnego, może nawet niekinetycznego, ponieważ jest to słuszna rzecz do zrobienia.

Jest tu mnóstwo czasu na jedne z najzabawniejszych dialogów w każdym z dotychczasowych filmów Marvela, a także momenty niezaprzeczalnego ciepła między postaciami, które stały się tak znajome. Nie dziwi więc, że Spider-Man: No Way Home jest również znakomity pod względem technicznym, z porywającymi sekwencjami efektów, doskonałymi zdjęciami i zapierającą dech w piersiach muzyką. (Nadal jest trochę nieuporządkowany tu i tam i nie może osiągnąć olśniewającej perfekcji podobnego tematycznie Spider-Man: Into the Spider-Verse, ale co może?).

Szczegóły filmu

Obsada: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch
Reżyseria: Jon Watts
Studia: Columbia Pictures, Sony Pictures Releasing
Gatunek: Akcja/Przygodowy
Tematy: Superbohaterowie
Atuty postaci: Odwaga

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy