Super Mario Bros. Film cały film

premiera: 202392 min, , ,

Ogólne informacje

Super Mario Bros. Film to najnowsza produkcja kinowa, która swoją premierę miała 30 marca 2023 roku. Film ten to animacja przygodowa, przeznaczona dla całej rodziny. Jest to wspólny projekt trzech gigantów: Universal Pictures, Illumination oraz Nintendo. W rolach głównych zobaczymy znanych aktorów, którzy wcielą się w postacie z kultowej gry.

Fabuła

Film opowiada historię dwóch braci, Mario i Luigi, którzy zostają przeniesieni do alternatywnego wymiaru znanego jako Królestwo Grzybów. Tam poznają księżniczkę Daisy, która jest jedyną nadzieją na uratowanie świata przed złowrogim królem Koopą. Wraz z nowymi przyjaciółmi bracia muszą przemierzyć Królestwo Grzybów, stawiając czoła różnym zagrożeniom i pokonując przeszkody, aby powstrzymać złowrogie plany Koopy.

Obsada

W filmie zobaczymy znanych aktorów, którzy wcielą się w postacie z kultowej gry. W rolę Mario wcielił się Chris Pratt, natomiast Luigi zagra Charlie Day. Księżniczkę Daisy zobaczymy w wykonaniu Any Taylor-Joy, a złowrogiego króla Koopę zagra Jack Black. W obsadzie znajdą się także takie gwiazdy jak Seth Rogen, Keegan-Michael Key czy Fred Armisen.

Dlaczego warto obejrzeć ten film?

Jeśli jesteś fanem gier wideo, na pewno nie możesz przegapić tego filmu! Super Mario Bros. Film to wspaniała okazja, aby przenieść się do świata Mario i zobaczyć swoje ulubione postacie na dużym ekranie. Ale to nie tylko produkcja dla fanów gier – film ten to wspaniała animacja przygodowa, przeznaczona dla całej rodziny. Zawiera elementy humoru, akcji oraz przesłanie o przyjaźni i walce ze złem. Świetnie się bawiąc, możemy jednocześnie zastanowić się nad wartościowymi przesłaniami. Poza tym, warto zobaczyć ten film ze względu na obsadę – wspaniali aktorzy zagrali postacie, które na zawsze zapadły w pamięć milionów graczy na całym świecie.

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy