U ciebie czy u mnie? cały film

Stacked_Blue 6.4 / 10 star premiera: 2023109 min,

Ogólne informacje o filmie „U ciebie czy u mnie?”

„U ciebie czy u mnie?” to amerykańska komedia romantyczna z 2023 roku, w reżyserii Wayne’a McClammy’ego. Film ten opowiada historię Debbie i Petera, którzy postanawiają na tydzień zamienić swoje domy, aby zobaczyć, jak wygląda życie po drugiej stronie. W rolach głównych występują Reese Witherspoon jako Debbie i Ashton Kutcher jako Peter.

Film otrzymał ocenę 6,4 na 10 na stronie IMDB. Został wyprodukowany przez trzy firmy: Hello Sunshine, Aggregate Films oraz Lean Machine, a dystrybutorem jest platforma streamingowa Netflix.

Fabuła

Debbie i Peter są najlepszymi przyjaciółmi, pomimo że bardzo się od siebie różnią. Debbie lubi spokojne życie z synem w Los Angeles, natomiast Peter najlepiej czuje się w tętniącym życiem Nowym Jorku. Gdy na tydzień zamieniają się domami, oboje uświadamiają sobie, że zmiana może wyjść im na dobre. W trakcie zamiany odkrywają nowych ludzi, związki i szanse, które dotąd były im nieznane.

Aktorzy

W filmie „U ciebie czy u mnie?” występują takie znane gwiazdy jak Reese Witherspoon, znana z takich filmów jak „Milioner z przypadku” czy „Jak zostać królową”, oraz Ashton Kutcher, który zagrał m.in. w „Efekcie motyla” i „Starych kłamstwach”. Oprócz nich, w filmie pojawią się także takie nazwiska jak Alexandra Daddario, Bobby Cannavale, Ben Platt oraz Catherine O’Hara.

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy