Wygrane marzenia cały film

Stacked_Blue 6.25 / 10 star premiera: 2000100 min, , ,

Obdarzona pięknym głosem 21-letnia Violet Sanford wyjeżdża do Nowego Jorku, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu autorką piosenek, ale jej marzenia zostają zepchnięte na dalszy plan przez uznanie i rozgłos, jakie zdobywa w swojej codziennej pracy jako barmanka w Coyote Ugly. Kelnerki baru kuszą klientów i media swoimi skandalicznymi zachowaniami, sprawiając, że Coyote Ugly staje się miejscem, w którym faceci chętnie się kręcą.

Krótki opis

W wieku 21 lat Violet Sanford przybywa do Nowego Jorku z nadzieją, że zostanie autorką tekstów. Jednak jej marzenia o karierze muzycznej zostają chwilowo wstrzymane przez sukces, jaki odnosi jako kelnerka w Coyote Bar. The Coyote Bar to nowy klub nocny i najgorętsze miejsce w mieście. Ma ambitną kadrę dziewczyn, wszystkie młode i bardzo atrakcyjne. Lil jest mózgiem i surową właścicielką lokalu, która króluje nad swoimi dziewczynami. Są wśród nich zalotna Cammie, uparta i zmienna Rachel oraz Zoe, największa wywrotnica. „Dziewczyny Coyote”, jak są czule nazywane, prowokują klientów i media swoimi wyzywającymi strojami i sprawiają, że bar Coyote staje się gorącym miejscem dla chłopców, którzy kręcą się w okolicy.

Czy warto obejrzeć?

Ludzie stojący za Flashdance dostarczyli kolejny film z mniej więcej tym samym poziomem wiarygodności. Nie zobaczycie wiele tańca na ekranie. Nie ma pełnoprawnych numerów tanecznych, tylko urywki wspaniałych długich nóg tupiących na barze i przebłyski wspaniałych górnych partii ciała, gdy dziewczyny wężem spuszczają powietrze płacącym klientom.

Flashdance dał nam, niezapomnianą, spawaczkę stali, która chciał być baletnicą i zarabiała dodatkowe pieniądze robiąc wyszukane postmodernistyczne tańce erotyczne w barze dla klasy robotniczej w Pittsburghu. „Wygrane marzenia” daje nam kelnerkę z New Jersey, która chce zaistnieć jako autorka piosenek w wielkim mieście. Jest zbyt nieśmiała, by śpiewać swoje piosenki publicznie, więc oczywiście dostaje pracę, która wymaga od niej bycia ekshibicjonistką, w barze dla klasy robotniczej, słynącym z chwalebnych barmanów i sposobu, w jaki eksponują swoją chwałę.

Szczegóły filmu

Obsada: John Goodman, Maria Bello, Piper Perabo
Reżyseria: David McNally
Studio: Touchstone Pictures
Gatunek: Dramat

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy