Jamie Foxx wciela się w rolę ojca, który ciężko pracuje, aby zapewnić swojej zdolnej córce dobry start w życiu. Czyszczenie basenów w San Fernando Valley to jednak tylko przykrywka dla znacznie bardziej dochodowego zajęcia, jakim jest polowanie na wampiry.
Grupa nastolatków LGBTQ+ udaje się do Camp Whistler, ośrodka dla nastolatków, którzy zostali wysłani przez rodziców, aby spróbować poradzić sobie z tym, co uważają za tabu. Dyrektor obozu, Owen Whistler, i reszta jego kadry będą odpowiedzialni za powitanie nowych gości na tym letnim obozie, który w swoich murach skrywa coś mrocznego.
Mieszkańcy samotnego wąwozu w głębi Kalifornii są świadkami dziwnego i mrożącego krew w żyłach odkrycia...
Finney Shaw, nieśmiały, ale sprytny 13-latek, zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na niewiele się zdadzą. Kiedy odłączony telefon na ścianie zaczyna dzwonić, Finney odkrywa, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar zabójcy. Są bardzo zdeterminowani, aby upewnić się, że to, co im się przytrafiło, nie przytrafi się Finneyowi.
W 1979 roku grupa młodych filmowców wyrusza do wiejskiego Teksasu, aby nakręcić film dla dorosłych, ale kiedy ich samotni, starzy gospodarze przyłapują ich na gorącym uczynku, obsada wkrótce znajduje się w desperackiej walce o swoje życie.