Regulamin serwisu vod2.pl

Definicje:

Administrator – Osoba zarządzająca witryną vod2.pl

Serwis – witryna internetowa vod2.pl

Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

1. vod2.pl to strona zawierająca informacje o filmach, w tym opisy i informacje o dostępności tych filmów w legalnych serwisach VOD. Baza filmów (w tym grafiki i inne media) oparta jest na licencji serwisu The Movie Database.

Reklama

1. Strona vod2.pl reklamuje serwis vod-base.com, który jest wyszukiwarką filmów.

2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie https://vod-base.com.

3. vod2.pl nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. vod2.pl nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na płatności na rzecz innego serwisu niż vod2.pl.

4. Informacje na stronie vod2.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z odpowiednią ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed dokonaniem płatności. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje kupującemu w przypadku produktów, które ze względu na swój charakter nie mogą zostać zwrócone.

5. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.

6. Fakt, że na vod2.pl znajduje się podstrona opisująca dany film, nie oznacza, że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik przed dokonaniem płatności powinien upewnić się, że dany film znajduje się w bazie reklamowanej wyszukiwarki filmów. vod2.pl, ze względu na brak łącza technologicznego, nie posiada aktualnych informacji.

7. vod2.pl nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.

8. Liczba filmów i seriali dostępnych w wyszukiwarkach i na platformach VOD jest zmienna. Z informacji o danym filmie zamieszczonej w Serwisie nie wynika, że można go obejrzeć online na dowolnej platformie VOD. Baza filmów na vod2.pl nie jest weryfikowana pod tym kątem.

9. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość zamieszczania swoich opinii oraz dokonywania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.

10. Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.

11. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony vod2.pl. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.

12. vod2.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.