Flash – Flashpoint cały film

premiera: 2023, ,

Ogólne informacje

Flash – Flashpoint to film akcji, sci-fi oraz przygodowy, którego premiera zaplanowana jest na 14 czerwca 2023 roku. Film został wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures, Double Dream, The Disco Factory oraz DC Films, a jego budżet wynosił 200 milionów dolarów. Produkcja pochodzi z Stanów Zjednoczonych, a reżyserem jest Andy Muschietti. W głównych rolach występują: Ezra Miller jako Barry Allen / Flash, Kiersey Clemons jako Iris West, Sasha Calle jako Supergirl, Ben Affleck jako Bruce Wayne / Batman, Michael Keaton jako Bruce Wayne / Batman oraz Maribel Verdú jako Nora Allen.

Opis filmu

Flash – Flashpoint to film oparty na komiksie DC o tym samym tytule. Fabuła skupia się na Barrym Allenie, który próbuje naprawić swoje błędy w czasie, co prowadzi do powstania alternatywnego uniwersum, gdzie wiele rzeczy jest inaczej niż w jego pierwotnej rzeczywistości. W nowym świecie Barry musi stawić czoła zagrożeniu, które zagraża całemu wszechświatowi.

Obsada

W rolę Barry’ego Allena / Flasha wciela się Ezra Miller, który po raz pierwszy pojawił się jako ten bohater w filmie Batman v Superman: Dawn of Justice. Kiersey Clemons gra Iris West, przyjaciółkę Barry’ego. Sasha Calle wciela się w Supergirl, która będzie miała ważną rolę w fabule filmu. W obsadzie znaleźli się również dwaj aktorzy wcielający się w postać Bruce’a Wayne’a / Batmana – Ben Affleck oraz Michael Keaton. Maribel Verdú natomiast gra matkę Barry’ego Allena.

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Brak komentarzy

Top 5 List