Kot w butach: Ostatnie życzenie cały film

Stacked_Blue 8.4 / 10 star premiera: 2022103 min, , ,

Ogólne informacje

Kot w Butach: Ostatnie Życzenie to film animowany z gatunku przygodowo-komediowego, który został wyprodukowany przez DreamWorks Animation oraz Universal Pictures. Film został wyreżyserowany przez Joel Crawford i miał swoją premierę w grudniu 2022 roku. Otrzymał on pozytywne recenzje od krytyków i obecnie ma ocenę 8,4 na portalu IMDB. Film pochodzi z USA i w rolach głównych występują Antonio Banderas jako tytułowy Kot w Butach oraz Salma Hayek jako tajemnicza Felina.

Sens fabuły

W filmie Kot w Butach: Ostatnie Życzenie, Kot w Butach odkrywa, że jest pasjonatem przygód i wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć. Podczas swojej misji spotyka tajemniczą Felinę, która może być kluczem do odzyskania jego siódmego życia. Razem wyruszają w niebezpieczną podróż, pełną walk, intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Główne postacie

Antonio Banderas wciela się w tytułowego Kota w Butach. Banderas jest hiszpańskim aktorem, reżyserem i producentem filmowym, który zdobył sławę rolą Zorro w filmach Zorro (1998) i Legenda Zorro (2005). Salma Hayek gra tajemniczą Felinę. Hayek jest meksykańską aktorką i producentką filmową, która wystąpiła w takich filmach jak Frida (2002), Dogma (1999) i Desperado (1995).

Produkcja i dystrybucja

Kot w Butach: Ostatnie Życzenie został wyprodukowany przez DreamWorks Animation oraz Universal Pictures. Film został wyreżyserowany przez Joela Crawforda, a scenariusz napisał Kevin Hageman. Premiera filmu odbyła się w grudniu 2022 roku. Film otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i obecnie ma ocenę 8,4 na portalu IMDB.

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy