Plane cały film

Stacked_Blue 6.9 / 10 star premiera: 2023107 min, ,

Ogólne informacje o filmie „Plane”

„Plane” to film akcji, przygodowy oraz thriller z 2023 roku, pochodzący z USA, Wielkiej Brytanii oraz Portoryko. W rolach głównych występują Alex Pettyfer, Demi Moore oraz Travis Fimmel. Film otrzymał ocenę 6,9/10.

Fabuła

Film „Plane” opowiada historię Brodie Torrance, który po heroicznej pracy polegającej na pomyślnym wylądowaniu uszkodzonego przez burzę samolotu w strefie działań wojennych, zostaje uwikłany w plany wielu bojówek, które planują wziąć samolot i jego pasażerów jako zakładników. Akcja filmu skupia się na próbach uwolnienia zakładników oraz na tym, jak Torrance staje do walki z terrorystami.

Zwiastun

Zwiastun filmu „Plane” przedstawia niezwykle emocjonujące sceny walki i pościgu, które z pewnością będą trzymać widza w napięciu przez cały czas trwania filmu. Film jest pełen akcji, ekscytujących pościgów oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Obsada

W filmie „Plane” w rolach głównych występują:

  • Alex Pettyfer jako Brodie Torrance
  • Demi Moore jako kapitan Angela Diaz
  • Travis Fimmel jako Major Tom Walsh

Pozostali aktorzy, którzy także zagrają w filmie to: Michael Rooker, David Harbour oraz Gina Carano.

Produkcja

Film „Plane” jest koprodukcją kilku amerykańskich i brytyjskich firm, w tym MadRiver Pictures, Di Bonaventura Pictures, G-BASE, Olive Hill Media oraz Riverstone Pictures. Reżyserem filmu jest Andrew Baird, a scenariusz został napisany przez Charles Cumminga oraz J. P. Davis. Zdjęcia do filmu kręcono na terenie Wielkiej Brytanii oraz Portoryko.

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy