Czarny telefon cały film

Stacked_Blue 8 / 10 star premiera: 2022103 min,

Finney Shaw, nieśmiały, ale sprytny 13-latek, zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyki na niewiele się zdadzą. Kiedy odłączony telefon na ścianie zaczyna dzwonić, Finney odkrywa, że ​​słyszy głosy poprzednich ofiar zabójcy. Są bardzo zdeterminowani, aby upewnić się, że to, co im się przytrafiło, nie przytrafi się Finneyowi.

Finney Shaw to nieśmiały, ale inteligentny trzynastolatek, który zostaje porwany przez sadystycznego mordercę i uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy, gdzie krzyczenie o pomoc nie ma żadnego sensu. Jedyną rzeczą w pokoju jest zawieszony na ścianie czarny telefon, ale od czasów dzieciństwa samego porywacza jest on zepsuty.
Po porwaniu najlepsza przyjaciółka Finney’a, Susie, która chce pomóc policji w odnalezieniu przyjaciela, zaczyna śnić o szczegółach porwania – o mężczyźnie z czarnymi balonami, ale nawet ona nie wie, czy te sny są prawdziwe.
Okazuje się, że za każdym razem, gdy chłopak odbiera czarny telefon, każdy głos, który słyszy, to poprzednie ofiary mordercy.

Skomentuj jako pierwszy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Brak komentarzy